Dyrektor Fiorentiny: nie wpłynęła żadna oferta z Amrabata

21.07.2023

Sofyan Amrabat po niezwykle udanym mundialu był łączony z wieloma klubami. Marokańczyk został jednak w Fiorentinie, a jak przyznaje dyrektor generalny klubu, nie wpłynęła na razie żadna oferta za pomocnika.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

➡️ Tylko w ten weekend – FREEBET 300 zł dla nowych graczy u legalnego, polskiego buka Betfan ⬅️
Kliknij i sprawdź szczegóły promocji ➡ https://futbolnews.pl/freebet-300

Promocja Betfan na inaugurację Ekstraklasy 2023

Sofyan Amrabat jeszcze bez oferty

Sofyan Amrabat ma za sobą bardzo dobry mundial. Występami na MŚ w Katarze, zwrócił uwagę wielu klubów. Marokańczykiem są mocno zainteresowane kluby z Premier League, a mianowiecie Manchester United i West Ham. Czerwone Diabły chcą jednak najpierw sfinalizować przenosiny Hojlunda. Dyrektor generalny Fiorentiny przyznał, że za Sofyana Amrabata nie wpłynęła jeszcze żadna oferta.

Czy Amrabat utrzymał formę z mundialu?

Sofyan Amrabat jest solidnym pomocnikiem, któremu zdarzył się wybitny turniej. Zdarzało się już wielu piłkarzy, którzy brylowali na mundialu, ale w piłce klubowej szybko zanikali, szczególnie jeżeli wiązało się to ze sporym transferem. Przykładem z naszego podwórka jest Bartosz Kapustka. Zawodnik trafił do Leicester, a obecnie jest piłkarzem Legii, który nie wyróżnia się na tle klubu.

Amrabat po mundialu nie spisywał się już tak dobrze w Serie A, ale nie można mówić o sporym regresie. Marokańczyk był gwiazdą środka pola Fiorentiny, a Viola skończyła zmagania na ósmym miejscu, a ponadto grała w finale Ligi Konferencji. Amrabat przez Transfermarkt jest wyceniany na 30 milionów euro, ale jego kontrakt jest ważny jeszcze przez rok, dlatego zainteresowane kluby mogą liczyć na obniżkę ceny.

Fot. Pressfocus