Otavio zostanie piłkarzem Al Nassr

20.08.2023

Al Nassr nie może zaliczyć początku sezonu ligowego do udanych. Po dwóch porażkach zespół, w którym gra Cristiano Ronaldo postanowił się wzmocnić. Jak informuje Fabrizio Romano, nowym piłkarzem saudyjskiej drużyny zostanie, Otavio z Porto.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Al Nassr zawodzi na początku nowego sezonu ligowego. W dwóch pierwszych meczach przegrali, 1:2 z Al Ettifaq oraz 0:2 z Al Taawon. Drużyna aspiruje w mistrzostwo Saudi Pro League. Widząc złe wejście w rozpoczynające się rozgrywki, władze klubu postanowiły dokonać kolejnego wzmocnienia. Fabrizio Romano informuje, że do Al Nassr dołączy Otavio z Porto. Portugalczycy za transfer swojego piłkarza mają otrzymać 60 milionów euro. Portal Tranfsermarkt wycenia 28-latka na 35 milionów euro. Skrzydłowy będzie 6 wzmocnieniem saudyjskiego klubu podczas obecnego lata. Do zespołu dołączyli: Sadio Mane, Seko Fofana, Marcelo Brozović, Alex Telles i Khalil Al-Absi.

Jak spisywał się Otavio w poprzednim sezonie?

Portugalski skrzydłowy może zaliczyć poprzednie rozgrywki do udanych. Dla ekipy Porto wystąpił w 44 meczach, strzelił 7 goli i zaliczył 13 asyst. Pomógł drużynie zająć 2. miejsce w Liga Portugal oraz zdobyć Puchar Portugalii. W finałowym meczu, w którym jego zespół wygrał 2:0 z Bragą, zdobył bramkę.

Fot. PressFocus