Bramkarz Puszczy Niepołomice pobity przez pseudokibiców

28.08.2023

Młody bramkarz Puszczy Niepołomice, Kewin Komar został pobity przez kiboli. Prawdopodobnie, z powodu urazu ręki przegapi rundę wiosenną.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Bramkarz Puszczy pobity przez pseudokibiców

Po sobotniej wygranej Puszczy Niepołomice z ŁKS-sem Łódź (2:1), Kewin Komar udał się na festyn niedaleko Krakowa. Na miejscu został rozpoznany przez kiboli Wisły Kraków i zaatakowany. Bramkarzowi w ucieczce pomogli strażacy znajdujący się na imprezie. Następnie piłkarz trafił na SOR, gdzie spotkał jednego z napastników. 20-latek w akcie obrony uderzył agresora. Kibol zaczął grozić zawodnikowi, aby ten nie zgłaszał sprawy na policje. Po powrocie do domu Komar zastał grupę kiboli z maczetami, a następnie wezwał organy ścigania. Dokładną diagnozę dopiero poznamy, lecz z wczesnych ustaleń wynika, że bramkarz ma złamany kciuk i będzie go czekała dłuższa przerwa w grze. Najprawdopodobniej przegapi rundę wiosenną. Z racji tego, Puszcza Niepołomice poszukuje nowego bramkarza, który zastąpi Kewina Komara.

Oświadczenie Puszczy Niepołomice w sprawie pobicia Kewina Komara

Puszcza Niepołomice wydała oficjalny komunikat, w którym odnosi się do sprawy pobicia bramkarza. Klub podjął niezbędne kroki prawne oraz zapewnia bramkarzowi opiekę medyczną i prawną.

W związku z wydarzeniami z minionego weekendu, w których poszkodowany został Kewin Komar, Puszcza Niepołomice stanowczo potępia wszelkie agresywne zachowania. Jako, że ta bezprecedensowa sprawa dotyczy zawodnika naszego Klubu, pragniemy Państwa zapewnić, że Klub podjął wszelkie niezbędne kroki prawne.

Jednocześnie informujemy, iż zawodnik naszego Klubu Kewin Komar otrzymał pełne wsparcie i został otoczony przez Klub opieką medyczną oraz prawną. Skrupulatnie analizujemy całe zajście. Sprawą zajmują się obecnie Policja oraz prawnicy Klubu.

Fot. PressFocus