Poważne zapędy Bayernu. Młody piłkarz Chelsea opuści Stamford Bridge?
29.12.2018

W trakcie dwóch najbliższych okienek transferowych możemy być świadkami prawdziwej rewolucji w Chelsea. Wielu zawodników ma bowiem ważny kontrakt tylko do końca czerwca 2019 roku. Niektórzy natomiast są zachęcani przez europejskich gigantów. Do drugiej grupy należy Callum Hudson-Odoi. Młody Anglik może opuścić Londyn.

18-latek zabłysnął w trakcie przedsezonowego tournee. Bardzo przyzwoite występy ofensywnego zawodnika spowodowały, że to właśnie Hudson-Odoi znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Manchesterem City o Tarczę Dobroczynności. Po rywalizacji z “The Citizens”, Callum na swój kolejny występ musiał czekać aż do 25 października.

Do 29 grudnia, Anglik rozegrał łącznie pięć spotkań w barwach Chelsea. Z powodu kontuzji Pedro, Hudson wybiegł na murawę w starciu z Watford. Niestety, 18-latek pod koniec spotkania doznał niewielkiego urazu, który uniemożliwił mu grę do ostatniego gwizdka sędziego.

Zarząd “The Blues” chciałby oczywiście przedłużyć kontrakt z zawodnikiem. Obecna umowa piłkarza obowiązuje tylko do końca czerwca 2020 roku. Taką sytuację chce wykorzystać Bayern. Niemiecki klub w trakcie zimowego okna zamierza wystosować ofertę za Calluma, która będzie opiewać na kwotę 13 milionów funtów.

Jak na swoją przyszłość zapatruje się sam piłkarz? Hudson-Odoi jak na razie nie zamierza składać podpisu w nowej umowie z Chelsea. Zawodnik chciałby otrzymać zapewnienie o regularnej grze na Stamford Bridge.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!