Robert Lewandowski wraca do dobrej dyspozycji

24.09.2023

Takiego meczu w wykonaniu Roberta Lewandowskiego nie było już od dawna. Wielu kibiców obawiało się, że wiek Polaka nie pozwoli mu już na spektakularne wyczyny. Kapitan naszej reprezentacji został w sobotę bohaterem Barcelony.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Robert Lewandowski bohaterem Barcelony

To bardzo udany weekend dla Polaków. Najpierw bohaterem Nicei został Marcin Bułka, a dużego wyczynu dokonał w sobotę Robert Lewandowski. Polak został bohaterem Barcelony, zdobywając dublet. Ostatni raz Lewandowski strzelił dwa gole dla Barcelony ponad cztery miesiące temu.

Mecz zaczął się koszmarnie dla Barcelony. Celta Vigo szybko strzeliła na 1:0, a w 76. minucie podwyższyła na 2:0. Duma Katalonii pokazała jednak charakter, a sygnał do ataku dał Robert Lewandowski. Polak trafił do siatki w 81. i 85. minucie, a następnie wynik rywalizacji na 3:2 ustalił Joao Cancelo.