Gdzie obejrzeć i o której mecze Rakowa i Legii? Transmisja

05.10.2023

W czwartek polskie drużyny zagrają w europejskich pucharach. Raków Częstochowa zmierzy się ze Sturm Graz w Lidze Europy, a Legia Warszawa spróbuje urwać punkty AZ Alkmaar w Lidze Konferencji. Sprawdź zatem gdzie obejrzeć mecze Raków Częstochowa – Sturm Graz i AZ Alkmaar – Legia Warszawa.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Raków Częstochowa – Sturm Graz i AZ Alkmaar – Legia Warszawa? Transmisja w TV

Mecze Raków Częstochowa – Sturm Graz i AZ Alkmaar – Legia Warszawa będzie można obejrzeć na Viaplay i TVP Sport. Platforma streamingowa oferuje także dostęp do Premier League, Bundesligi czy F1. Pakiet total kosztuje 55 złotych miesięcznie.

Gdzie obejrzeć w TV

O której mecz Raków Częstochowa – Sturm Graz i jakie są kursy?

Raków Częstochowa będzie gospodarzem spotkania ze Sturm Graz. Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na 18:45. Medaliki są faworytami do zwycięstwa. Kurs na zwycięstwo Rakowa wynosi 2.43.

O której mecz AZ Alkmaar – Legia Warszawa i jakie są kursy?

AZ Alkmaar podejmować będzie Legię Warszawa. Wojskowi co prawda pokonali Aston Villę, ale podejdą do tego meczu w roli underdoga. Skład wicemistrza Polski jest wyceniany na ponad dwukrotnie mniej, niż drużyna z Holandii. Spotkanie rozpocznie się o 21:00. Kurs na wygraną AZ Alkmaar wynosi 1.62