Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego

14.10.2023

Jakiś czas temu w mediach wokół Krzysztofa Stanowskiego pojawił się niemały szum. Internauci spekulowali nad przyszłością dziennikarza w Kanale Sportowym. Stanowski w piątek oficjalnie poinformował, że przestaje pełnić funkcję jednego z członków kanału na Youtube.

Futbolnews baner FB

Krzysztof Stanowski ogłosił swoje odejście z Kanału Sportowego

Kanał Sportowy powstał na początku 2020 roku na platformie Youtube. Założycielami projektu byli Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski oraz Krzysztof Stanowski. Kanał w krótkim czasie stał się bardzo popularny, wśród internautów śledzących nie tylko sportowe zmagania. Jedną z popularniejszych serii na wspomnianym wcześniej kanale są programy takie jak Dziennikarskie Zero oraz Hejt Park, które bardzo często prowadził Krzysztof Stanowski, dzięki czemu on sam również zyskał sporą popularność.

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się spekulacje na temat przyszłości dziennikarza w Kanale Sportowym. Stanowski w swoich mediach społecznościowych usunął oznaczenia informujące, że jest jednym z członków projektu. Domniemania okazały się prawdziwe i 41-latek w piątek oficjalnie poinformował, że kończy swoją przygodę z Kanałem Sportowym.

,,Od dłuższego czasu w przestrzeni publicznej pojawiały się domysły dotyczące mojego odejścia z Kanału Sportowego, a od miesiąca – gdy usunąłem KS z opisu w swoich mediach społecznościowych – temat stał się głośny. Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, co oznacza, że mam obowiązek świadczenia pracy przez kolejne trzy miesiące (do końca stycznia 2024), chyba że strony ustalą inaczej” – napisał Krzysztof Stanowski.

,,Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tworzyli ze mną ten ekscytujący projekt. Przede wszystkim dziękuję widzom, z którymi spędziłem ostatnie blisko cztery lata – czy też rozmawiając podczas programów, czy też czytając Wasze komentarze. Fajnie było! I może jeszcze będzie” – dodał dziennikarz.

Fot. PressFocus