David Moyes wróci na ławkę trenerską? Opcja z Championship!
06.01.2019

Od połowy maja 2018 roku, David Moyes jest bez pracy. Szkocki szkoleniowiec po nie najgorszym okresie w West Hamie, został zwolniony z funkcji trenera “Młotów”. Do tej pory, Moyes nie może znaleźć nowego miejsca pracy. Być może w najbliższym czasie pojawi się dla 55-latka nowa opcja.

Jak informuje w swoich ostatnich doniesieniach “Mirror”, David Moyes jest przymierzany do funkcji trenera Stoke City. Aktualnie tę posadę pełni Gary Rowett. 44-letni Anglik nie osiąga jednak zadowalających wynik. “Garncarze” zajmują obecnie dopiero 14. miejsce w lidze. Tym samym powrót do Premier League wydaje się coraz mniej prawdopodobny.

Dodatkowo piłkarze Stoke w swoim ostatnim spotkaniu w FA Cup zaledwie zremisowali z niżej notowanym Shrewsbury. Drużynę z Bet365 Stadium uratował 37-letni Peter Crouch, który strzelił wyrównującą bramkę w 78. minucie meczu. Taki rezultat powoduje, że “Garncarze” będą musieli zmierzyć się ze swoim rywalem jeszcze raz.

Nie wiadomo jednak czy podczas tego starcia trenerem drużyny nadal będzie Gary Rowett. Media informują o bardzo niepewnej sytuacji szkoleniowca w klubie. Angielskie źródła zasugerowały również, jacy trenerzy mogą zastąpić Anglika na ławce trenerskiej. Wśród potencjalnych następców wymienia się Sama Allardyce’a, Carlosa Carvalhala, Slavise Jokanovica i właśnie Davida Moyesa.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO