Defensywa na lata. Trent Alexander-Arnold również przedłużył kontrakt!

19.01.2019

Zarząd Liverpoolu w ostatnich dniach zrealizował bardzo ważny cel. Angielski klub podpisał kontrakt z dwoma bocznymi obrońcami. Tym samym wydaje się, że „The Reds” o obie pozycje nie będą musieli martwić się przez najbliższe lata. 

Dokładnie dwa dni temu informowaliśmy o nowym kontrakcie dla Andrew Robertsona. Jak widać zarząd Liverpoolu postanowił za jednym zamachem załatwić kwestię prawego i lewego obrońcy w zespole. Jak poinformował w sobotę klub, Trent Alexander-Arnold także złożył podpis na nowej umowie.

20-letni Anglik zadebiutował w pierwszej drużynie Liverpoolu już podczas sezonu 2016/2017. Przez ten czas, Trent stał się kluczowym defensorem Juergena Kloppa. Aktualnie obrońca nie może występować z powodu kontuzji stopy. Zawodnik wykorzystał „wolny czas” na rozmowy w sprawie nowego kontraktu.

Umowa bocznego obrońcy będzie obowiązywać  do 30 czerwca 2024 roku. Sam piłkarz nie krył zadowolenia w związku z taką operacją – Jestem zachwycony i naprawdę dumny. Czuje się zaszczycony, że mam wsparcie i zaufanie od klubu, który zaoferował mi nowy kontrakt. Nie miałem żadnych wątpliwości, by przedłużyć umowę na kolejne lata, wiążąc się tym samym z zespołem. Mam nadzieję, że w tych latach osiągniemy wiele sukcesów.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO