Cristiano Ronaldo pomoże Juventusowi w sprowadzeniu starego znajomego?!
04.02.2019

Cristiano Ronaldo z powodzeniem występuję w Serie A. Portugalczyk ma już na swoim koncie siedemnaście bramek w lidze i jest aktualnie liderem w klasyfikacji strzelców. Pobyt we Włoszech na tyle spodobał się 33-latkowi, że ten zamierza zachęcić do transferu innych, byłych kolegów z drużyny. 

Od dłuższego czasu porusza się w mediach przyszłość Marcelo. Brazylijskiego obrońcę łączą z transferem do Turynu. Liczne plotki motywuje fakt, iż 30-latek nie odgrywa już w ekipie “Królewskich” tak kluczowej roli. Przez ostatni miesiąc, Marcelo wystąpił w pełnym wymiarze czasu tylko w rywalizacji Pucharu Króla.

Defensor nie jest jednak jedynym piłkarzem związanym z Realem, który może trafić do Juventusu. Jak informuje w swoich ostatnich doniesieniach dziennik MARCA, Cristiano Ronaldo spróbuje przekonać do transferu Jamesa Rodrigueza.

Kolumbijczyk od sezonu 2017/2018 występuje w Bayernie. Obecną pozycję 27-latka w zespole z Bundesligi nie można określić zbyt kolorowo. Problemy zdrowotne oraz preferencje Kovaca powodują, iż zarząd Bayernu coraz częściej zastanawia się nad przyszłością Rodrigueza w klubie. Jeśli nawet, drużyna z Monachium zdecydowałaby się na wykupienie pomocnika, to niewykluczone, że James zostałby sprzedany do innego zespołu.

Całą sytuację może wykorzystać Juventus, a pomóc “Starej Damie” ma Cristiano Ronaldo. Portugalczyk miał już nawet zadzwonić do swojego byłego kolegi z drużyny, by zachęcić go do transferu.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz prezent!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO