Christian Pulisic komentuje problemy Chelsea – “Na pewno sobie z tym poradzą”
14.02.2019

Na początku stycznia, Chelsea zrealizowała transfer Christiana Pulisica. Amerykański zawodnik został jednak automatycznie wypożyczony do Borussii Dortmund, gdzie dogra trwający sezon. Mimo występów w niemieckim zespole, piłkarz już komentuje poczynania swojej przyszłej drużyny. Pulisic w rozmowie z mediami ocenił ostatnie wyniki drużyny. 

“The Blues” mają za sobą kiepskie występy na wyjazdach. Podopieczni Maurizio Sarriego przegrali na stadionach przeciwników trzy ostatnie mecze w lidze, a ich bilans bramkowy wynosi 0:12. Pod ogromnym znakiem zapytania stoi również przyszłość włoskiego szkoleniowca na Stamford Bridge.

O grę swoich przyszłych kolegów został zapytany Christian Pulisic. Amerykanin przyznał w wywiadzie, że angielski zespół przeżywa trudny okres, jednakże na pewno wyjdzie z dołka – Trudno mi o tym mówić. Mają za sobą kiepskie wyniki, jednakże wiem, że na pewno sobie z tym poradzą. Chelsea ma świetny zespół, z świetnymi zawodnikami i trenerem. 

Pulisic nie jest już tak istotnym piłkarzem Borussii, jak chociażby w sezonie 2017/2018. Pomocnik rozegrał trzynaście spotkań w lidze, ale większość z nich to wejścia z ławki rezerwowych. Amerykanin ma na swoim koncie łącznie cztery strzelone bramki we wszystkich rozgrywkach.

Odbierz 20 zł za samą rejestrację!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO