Wanda znowu kręci. „Real Madryt nie przestał się nim interesować”
17.02.2019

Do letniego okienka transferowego pozostało jeszcze kilka miesięcy. Mimo to Wanda Nara, agentka i jednocześnie żona Mauro Icardiego, od jakiegoś czasu tworzy masę spekulacji na temat przyszłości jej męża. Do jakiego klubu ostatecznie trafi Argentyńczyk? Póki co możemy wróżyć jednie z fusów.

Rozmowy na temat nowego kontraktu napastnika z Interem utknęły w martwym punkcie. To sprawia, że Wanda coraz częściej udziela się w mediach, dając jednocześnie do zrozumienia, że odejście z Mediolanu jest bardzo możliwe. 26-letni napastnik posiada klauzulę w swoim kontrakcie, która wynosi 110 milionów euro. Dla największych klubów w Europie nie będzie to cena zaporowa.

Hiszpański dziennik „Marca” w sobotę zdradził jednak, że Real Madryt przestał interesować się reprezentantem Argentyny z powodu dotychczasowych działań jego żony. Wanda dość szybko postanowiła to zdementować.

– Te spekulacje są całkowicie nieprawdziwe. Być może czas udowodni mi, że mam rację. Tak samo zresztą było podczas zeszłego lata, kiedy powiedziałam, że jedna z włoskich drużyn interesuje się Mauro. Wszyscy traktowali mnie jak kłamcę, a miesiąc później ich dyrektor potwierdził moje słowa.

Mowa była oczywiście o możliwym transferze do Juventusu. Wówczas Fabio Paratici, jeden z dyrektorów „Starej Damy” rzeczywiście zdradził mediom, że brano pod uwagę transfer Icardiego, lecz ostatecznie wybrano Cristiano Ronaldo.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO