Adrien Rabiot mógł grać w Romie? Na przeszkodzie stanęła… matka piłkarza!
07.03.2019

Adrien Rabiot dość regularnie pojawia się w mediach. Niestety, nie ze względu na aspekty sportowe piłkarza. Francuz popadł w konflikt ze swoim klubem, efektem czego nie występuje w barwach PSG. Podczas letniego okna, zawodnik na pewno zmieni drużynę. Jak się okazuje, pomocnik mógł opuścić Paryż już w 2014 roku. 

Jak donosi “Football Leaks”, w tamtym okresie, Adrien Rabiot był o krok od opuszczenia zespołu. Pod koniec sierpnia, zarząd podjął decyzję, by sprzedać zawodnika. Klub miał nawet zlecić Jorge Mendesowi konkretne zadanie. Portugalski agent miał znaleźć nowe miejsce dla Rabiota.

Po pomocnika zgłosiła się Roma. Ekipa z Serie A zgodziła się na zapłacenie kwoty wynoszącej około 11 milionów euro + bonusy. Do transferu jednak nie doszło. Wszystko za sprawą agenta piłkarza, czyli jego matki. Veronique Rabiot pod koniec sierpnia była nieosiągalna, gdyż przebywała wtedy na wakacjach i nikt nie mógł się z nią skontaktować.

Sam piłkarz po wielu kontrowersyjnych sytuacjach w końcu zrezygnował z “opieki matki”. Veronique od jakiegoś czasu nie jest już agentem francuskiego pomocnika.

Odbierz darmowy zakład 20 zł