Media miały racje. Ole Gunnar Solskjaer na stałe w Manchesterze!
28.03.2019

Potwierdziły się wszelkie doniesienia mediów. Manchester United ogłosił dzisiaj bardzo ważny komunikat. Ole Gunnar Solskjaer podpisał z klubem trzyletni kontrakt. Tym samym norweski szkoleniowiec będzie miał okazję zbudować zespół “po swojemu”. 

Imponującą pracę w ekipie “Czerwonych Diabłów” wykonał 46-szkoleniowiec. Solskjaer nie tylko przywrócił Manchester do walki o czołową czwórkę, ale również awansował z drużyną do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Klub z Old Trafford pokonał w dwumeczu PSG.

Świetnie wyniki spowodowały, iż niewielu kibiców spodziewało się innego scenariusza jak podpisanie z Norwegiem nowej umowy. Manchester nie zamierzał czekać z decyzją do końca obecnego sezonu i już w czwartek ogłosił stałego trenera. Ole Gunnar Solskjaer nie kryje radości z tego powodu – Od pierwszego dnia pobytu czułem się tutaj jak w domu. Ostatnie miesiące były fantastycznym doświadczeniem, za co chcę oczywiście podziękować.Ta praca od zawsze była marzeniem i jestem niewątpliwie podekscytowany faktem, iż mogę kontynuować to w dłuższym okresie czasu. 

Solskjaer stanie przed kolejnym, poważnym zadaniem. 46-latek przybył do zespołu, by ugasić pożar po Jose Mourinho. Teraz, 46-letni szkoleniowiec zacznie budować zespół pod własne preferencje. Niewykluczone, że Norweg otrzyma spory zastrzyk gotówki na letnie okno transferowe.