Juventus prześcignie zespoły z Premier League? “Stara Dama” spróbuje sprowadzić defensora Tottenhamu!
29.03.2019

Od dłuższego czasu, Juventus kojarzony jest z przemyślanymi, rozsądnymi transferami. Często włoski klub decyduje się na piłkarzy, których kontrakt z klubem się skończył lub jest ważny tylko do przez okres dwunastu miesięcy. Tym razem, mistrz Włoch zamierza postarać się o sprowadzenie obrońcy Tottenhamu, Toby’ego Alderweirelda.

Alderweireld jest jednym z najbardziej rozchwytywanych defensorów. Wszystko za sprawą sytuacji piłkarza w klubie. Belg ma ważną umowę do końca czerwca 2020 roku. Ważny jest również punkt, który widnieje w kontrakcie zawodnika. Toby może zmienić klub, jeżeli do “Kogutów” wpłynie oferta w wysokości 26 milionów funtów. Wspomniana kwota to klauzula piłkarza.

Głównym kandydatem do zakontraktowania Alderweirelda był Manchester United. “Czerwone Diabły” monitorują sytuację obrońcy przez długie miesiące. Niedawno, media informowały o zainteresowaniu PSG. Oba zespoły może pogodzić Juventus. Jak donosi Mirror, “Stara Dama” spróbuje sprowadzić zawodnika do Turynu.

Byłby to transfer w “stylu” włoskiej ekipy. Jeszcze nie tak dawno, klub ogłosił zakontraktowanie Aarona Ramseya. Walijczyk po obecnym sezonie zmieni barwy, przenosząc się z Arsenalu do Juventusu. Włosi nie zapłacą drużynie z Premier League żadnych pieniędzy, gdyż kontrakt pomocnika wygasa wraz z końcem rozgrywek.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO