Kolejny klub dołącza do wyścigu po Jovicia. Dojdzie do wielkiej bitwy?
29.03.2019

Do tej pory głównym faworytem do pozyskania Luki Jovicia była Barcelona. Ostatnie spotkania agenta Serba z dyrektorem „Los Blancos” mogły jednak zmienić tę sytuację. Do jakiego klubu zatem ostatecznie trafi 21-latek?

Prawnie napastnik wciąż jest napastnikiem Benfiki. Oczywiście latem Eintracht ma zamiar skorzystać z klauzuli wykupu, która obecnie wynosi około 7 milionów euro. Oczywiście władze niemieckiej drużyny mają w planach natychmiastową odsprzedaż za kilkukrotnie większa kwotę.

Barcelona widzi w Joviciu ewentualnego następcę Luisa Suareza. W ostatnim czasie zarządcy lidera La Liga odbyli podroż do Lizbony, aby negocjować umowę z przedstawicielami piłkarza. Katalońskie źródło „Mundo Deportivo” donosi, że nadal istnieją spore finansowe rozbieżności w sprawie 5-letniego kontraktu. W raporcie nie odnotowano jednak, jakie są wymagania płacowe gracza.

To mogłoby uchylić drzwi dla Realu Madryt. „Marca” poinformowała, że dyrektor Jose Angel Sanchez spotkał się w czwartek z agentem zawodnika.  Chociaż gracz może preferować „Dumę Katalonii”, zainteresowanie „Królewskich” da jego agentowi spore możliwości w negocjacjach kontraktowych.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP