Kolejny klub dołącza do wyścigu po Jovicia. Dojdzie do wielkiej bitwy?
29.03.2019

Do tej pory głównym faworytem do pozyskania Luki Jovicia była Barcelona. Ostatnie spotkania agenta Serba z dyrektorem „Los Blancos” mogły jednak zmienić tę sytuację. Do jakiego klubu zatem ostatecznie trafi 21-latek?

Prawnie napastnik wciąż jest napastnikiem Benfiki. Oczywiście latem Eintracht ma zamiar skorzystać z klauzuli wykupu, która obecnie wynosi około 7 milionów euro. Oczywiście władze niemieckiej drużyny mają w planach natychmiastową odsprzedaż za kilkukrotnie większa kwotę.

Barcelona widzi w Joviciu ewentualnego następcę Luisa Suareza. W ostatnim czasie zarządcy lidera La Liga odbyli podroż do Lizbony, aby negocjować umowę z przedstawicielami piłkarza. Katalońskie źródło „Mundo Deportivo” donosi, że nadal istnieją spore finansowe rozbieżności w sprawie 5-letniego kontraktu. W raporcie nie odnotowano jednak, jakie są wymagania płacowe gracza.

To mogłoby uchylić drzwi dla Realu Madryt. „Marca” poinformowała, że dyrektor Jose Angel Sanchez spotkał się w czwartek z agentem zawodnika.  Chociaż gracz może preferować „Dumę Katalonii”, zainteresowanie „Królewskich” da jego agentowi spore możliwości w negocjacjach kontraktowych.

Odbierz darmowy zakład 20 zł