Ander Herrera komentuje kwestię nowego kontraktu – “Ja i klub nie nadajemy na tych samych falach”
09.04.2019

Dość niespodziewanie, Manchester United nadal nie przedłużył umowy z Anderem Herrerą. Kontrakt Hiszpana ważny jest do końca obecnego sezonu. Biorąc pod uwagę ostatnie słowa zawodnika, niewykluczone, że piłkarz opuści Old Trafford. 

29-latek jest ważnym elementem układanki Ole Gunnara Solskjaera. Norweski szkoleniowiec regularnie wystawia pomocnika w wyjściowej jedenastce. Tym bardziej może dziwić fakt, iż zarząd “Czerwonych Diabłów” nie uzgodnił jeszcze warunków nowej umowy. Czas leci, a potencjalni chętni zaczynają pukać do drzwi. Według doniesień mediów, PSG chętnie zakontraktuje Hiszpana. Niektóre źródła informowały nawet, że sam piłkarz podpisał wstępny kontrakt z paryskim zespołem.

Herrera jak na razie nie wypowiedział się na temat ewentualnego nowego klubu. Ander zdradził jednak postęp (a raczej jego brak) w rozmowach odnośnie przedłużenia umowy – To prawda, że mam kontrakt ważny jeszcze przez dwa miesiące. Na dzień dzisiejszy, Manchester United i ja nie nadajemy na tych samych falach. Nie ma żadnego porozumienia, jednakże moim obowiązkiem jest wysłuchanie propozycji zarządu. Jedno mogę zapewnić. Chcę kontynuować swoją karierę w wielkim klubie.

Biorąc pod uwagę postęp w negocjacjach, bardziej prawdopodobne jest, że Ander Herrera opuści Old Trafford. Zarząd zespołu nie chce spełniać wymagań zawodnika. Zupełnie inne stanowisko w tej sprawie mają przedstawiciele PSG. Paryska drużyna zapewne zagwarantuje Hiszpanowi atrakcyjne warunki.

Odbierz darmowy zakład 20 zł