Co za bramka! Harry Kane trafia z połowy boiska w meczu z Juventusem! [WIDEO]

21.07.2019

Z reguły przedsezonowe zmagania czołowych ekip nie są tak bacznie śledzone przez kibiców. Czasem warto rzucić oko na mecze towarzyskie. Udowadnia tę tezę Harry Kane. Anglik popisał się genialnym trafieniem tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego!

Tottenham rywalizację w International Champions Cup rozpoczął od starcia ze „Starą Damą”. Do 93. minuty spotkania na tablicy wyników widniał rezultat 2-2. Szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili zawodnicy Pochettino, a dokładniej Harry Kane. Napastnik londyńskiej ekipy popisał się genialnym trafieniem z połowy boiska, pokonując tym samym Wojtka Szczęsnego.

Dla polskiego bramkarza utrata takiego gola może być dodatkowo dotkliwa. Jak wiadomo, Szczęsny przez kilka lat bronił barw Arsenalu, efektem czego, mówiąc bardzo delikatnie, nie darzy wielką sympatią swoich niedzielnych rywali.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!