Skład reprezentacji Polski na spotkanie z Izraelem!

16.11.2019

Po zwycięstwie w meczu z Macedonią Północną, który zagwarantował reprezentacji Polski awans na EURO 2020, Jerzy Brzęczek może pozwolić sobie na pewne zmiany w składzie. Od pierwszej minuty zobaczymy Przemysława Frankowskiego oraz Krzysztofa Piątka!

Frankowski po raz ostatni pojawił się w wyjściowej jedenastce „Biało-Czerwonych” 7 czerwca. W tym dniu Polska rozgrywała mecz eliminacyjnych do EURO 2020 z Macedonią Północną. Występ Przemysława nie zachwycił selekcjonera, co potwierdziła zmiana 24-latka tuż po przerwie.

Trudny moment w klubie przeżywa Krzysztof Piątek. Jerzy Brzęczek być może chce pomóc odblokować się zawodnikowi, dając mu szansę na grę w pierwszym składzie w spotkaniu z Izraelem. Poniżej przedstawiamy całą jedenastkę na dzisiejszą rywalizację:

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45, a rozgrywany jest w Jerozolimie. Arbitrem spotkania został Mattias Gestranius, fiński sędzia.