Kamil Grabara podbija sieć po kuriozalnym golu

13.11.2020

Kamil Grabara po raz kolejny podbija sieć. Tym razem jednak nie ze względu na twitterowe wypowiedzi, a na samobójczego gola.

Regularna gra w Aarhus

Przed sezonem Kamil Grabara trafił na wypożyczenie z Liverpoolu do duńskiego Aarhus GF. To dla 21-latka druga przygoda z tym klubem, gdyż wcześniej występował w nim w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019. Golkiper występuje w pierwszym składzie dość często – praktycznie gra na zmianę z Williamem Eskelinenem.

W tym sezonie w Aarhus Kamil Grabara wystąpił na razie w sześciu meczach – pięciu ligowych i jednym Pucharu Danii. Jak na razie raz zachował czyste konto.

Awans do następnej rundy Pucharu Danii

Ostatnio bramkarz wystąpił w spotkaniu Pucharu Danii z Kolding. Po 120 minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 3:3, co doprowadziło do rzutów karnych. W konkursie jedenastek młodzieżowy reprezentant Polski obronił jeden strzał, dzięki czemu jego drużyna wygrała.

Błąd bramkarza podbija Twittera

Wcześniej jednak Kamil Grabara nie miał powodów do zadowolenia. 21-latek już w ósmej minucie zaliczył wpadkę, która obecnie jest hitem Twittera. Golkiper pewnie przyjął piłkę, aczkolwiek wszedł z nią do bramki i… wypuścił ją z rąk.

Chociaż Grabara zrehabilitował się w konkursie jedenastek, raczej polscy i duńscy kibice nie zapomną mu tej wpadki.