Milik będzie miał duży problem. Jaki? To kwestia paru dni…

02.06.2019

Arkadiusz Milik dla wielu może być przykładem. Nie tylko ciężkiej pracy i gonienia za marzeniami, ale także heroizmu i nieustępliwości w obliczu strasznych kontuzji. Jak jednak wiadomo, życie lubi czasem rzucać kolejne kłody pod nogi…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Niemal dwa lata można wyjąc z piłkarskiego CV polskiego napastnika. Milik rozkwitł w Ajaksie, zachwycił początkiem w Napoli, po czym dostał od losu dwa mocne ciosy. To, że zdołał po nich wrócić i znów się ważnym zawodnikiem wicemistrza Włoch, zasługuje na największe uznanie.

Wiele razy słyszeliśmy zapewnienia z Napoli, że Milik ma mocną pozycję i może czuć się spokojny w kwestii bycia pierwszym napastnikiem. Dużo wskazuje na to, że niedługo może się to zmienić.

Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Napoli rozważa ściągnięcie Rodrigo z Valencii, jednak cena okazała się zaporowa. Tym razem, jak donosi Oracolo Rossonero (dość wiarygodne źródło), Napoli jest na zaawansowanym poziomie rozmów z… Diego Costą. Porozumienie ma być bliskie ogłoszenia.

To świetnie pokrywałoby się z ostatnimi słowami Aurelio De Laurentiisa, który powiedział:  -Potrzebujemy wielkiego napastnika. Przed poniedziałkiem ogłoszę wam świetne wieści. Cóż, czekamy z niecierpliwością. Pytanie tylko, przed którym poniedziałkiem…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!