Transfery w Monaco. Leonardo Jardim chce kupić… Leonardo Jardima
16.06.2019

Sezon 2018/2019 z pewnością nie jest czymś, o czym w klubie z Księstwa chce się pamiętać. Mistrz Francji sprzed dwóch lat do samego końca musiał walczyć o utrzymanie i teraz chce zacząć nowy, stabilny etap.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Do tego jak wiadomo potrzebne są transfery. Kilku zimą dokonał Thierry Henry, lecz jego pomysły ostatecznie musiał kontynuować Leonardo Jardim, zwolniony z klubu kilka miesięcy wcześniej. Kolejne podejście do budowy wielkości Monaco będzie trudne, choć nie niemożliwe.

Latem ze Stadionu Ludwika II najpewniej odejdzie kilku zawodników, ale kilku także do drużyny dołączy. Najnowsze wieści donoszą, że trener Monaco bardzo mocno interesuje się bramkarzem, który ostatni rok spędził w Rio Ave – Brazylijczykiem… nazywającym się dokładnie tak samo, jak on.

Leonardo Cesar Jardim – tak brzmi pełne imię i nazwisko zawodnika, “podpisującego się” po prostu jako Leo Jardim. Golkiper jeszcze rok temu występował w Gremio, jednak rok w Portugalii wystarczył, by zwrócić na siebie uwagę “ojca”. Panowie oczywiście nie są spokrewnieni, ale byłoby zabawnie, gdyby faktycznie znaleźli się w jednym klubie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO