Transfer Maguire’a jeszcze w tym tygodniu? Rekordowa kasa za Anglika!
24.06.2019

Czy walka o Harry’ego Maguire’a powoli dobiega końca? Dzisiejsze doniesienia angielskiej prasy sugerują, że Anglik wybrał grę dla Manchesteru City. Piłkarz trafi na Etihad za rekordowe pieniądze.

Reprezentant Anglii od roku jest łączony z przenosinami do obu ekip z Manchesteru. Do tej pory wszystkie oferty zostały sukcesywnie odrzucane, ale do czasu. Zgodnie z informacjami „Mirror”, drużyna Pepa Guardioli zaoferowała 80 milionów funtów, co może uczynić zawodnika „Lisów” najdroższym obrońcą w historii futbolu.

Do finalizacji transakcji ma dojść już w tym tygodniu. Maguire jest gotowy dołączyć do „Obywateli”, odrzucając tym samym ofertę od United. Na Etihad Stadium 26-latek otrzyma tygodniówkę na poziomie 280 tysięcy funtów. Hiszpański szkoleniowiec postrzega angielskiego defensora za idealnego następcę Vincenta Kompany’ego, który wraz z końcem umowy opuścił Manchester.

Harry zostanie tym samym pierwszym letnim wzmocnieniem City. Kolejnym transferem będzie najprawdopodobniej Rodri, za którego mistrz Anglii zapłaci około 62 miliony funtów. Finalizacja tej transakcji odbędzie się po 1 lipca, kiedy zostanie aktywowana klauzula wykupu w kontrakcie pomocnika.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO