Rashford dopiął swego. GIGANTYCZNA podwyżka dla angielskiego napastnika
29.06.2019

Można powiedzieć, że Marcus Rashford dopiął swego. Anglik jest bliski podpisania nowej umowy, która zagwarantuje mu ponad pięciokrotną podwyżkę w stosunku do obecnej pensji. Dzięki nowej umowie napastnik tygodniowo będzie otrzymywał aż ćwierć miliona funtów.

Zgodnie z informacjami Jamesa Duckera z „Telegraph”, 21-latek zaakceptuje umowę do czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Tygodniówka w wysokości 250 tysięcy funtów to jak się okazuje jedynie „podstawa”, bowiem po spełnieniu pewnych celów strzeleckich, może ona wzrosnąć nawet do 300 tysięcy funtów. Kosmos.

Taka gaża oznacza, że reprezentant Anglii zostanie jednym z siedmiu najlepiej opłacanych piłkarzy w Premier League. Więcej od niego inkasują jedynie tacy zawodnicy jak Alexis Sanchez, Mesut Oezil, Kevin De Bruyne, N’Golo Kante, Raheem Sterling, Sergio Aguero oraz Paul Pogba (choć podstawowa pensja Francuza wynosi 200 tysięcy funtów).

Skąd zatem taka podwyżka dla Rashforda? Wychowanek „Czerwonych Diabłów” był łączony między innymi z transferem do Barcelony, co zapewne podbiło jego tygodniówkę. Angielskie brukowce wówczas informowały nawet, że owe wynagrodzenie może wynieść jeszcze więcej. Oficjalne oświadczenie w tej sprawie ma nadejść przed 8 lipca, kiedy to Manchester United wyleci do Australii na przedsezonowe tournée.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO