Arsenal znalazł alternatywę dla Zahy. Warunkiem zakupu sprzedaż jednego zawodnika

03.07.2019

Sytuacja z Wilfiredem Zahą nie zakończyła się po myśli Arsenalu. Crystal Palae wręcz wyśmiało oferty „Kanonierów”, którzy proponowali za Iworyjczyka jedynie 40 milionów funtów. Mimo to ekipa Unaia Emery’ego nie zamierza załamywać rąk i znalazło alternatywę dla skrzydłowego.

Według „L’Equipe”, tym zawodnikiem będzie Nabil Fekir. Reprezentant Francji miał przenieść się do Premier League, ale ostatecznie Liverpool nie dogadał się z Lyonem co do kwoty odstępnego. Teraz sytuacja ma potoczyć się zupełnie inaczej, lecz to zależy od wielu czynników.

Przede wszystkim klub z Londynu musi sprzedać Mesuta Oezila który znacznie obciąża budżet płacowy klubu. Reprezentant Niemiec inkasuje tygodniowo 350 tysięcy funtów, co jest gigantycznym wynagrodzeniem zważywszy na jego przydatność dla zespołu. Emery zdecydował już o jego sprzedaży, na co miał wpływ także konflikt na linii trener – gracz.

Klub z północnego Londynu jest otwarty na wszelkie propozycje dla pomocnika przed zakończeniem okienka transferowego. Mimo to finalista tegorocznej edycji Ligi Europy nadal nie otrzymał żadnych ofert za 30-latka.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!