“Naprawdę to powiedział?” – Frenkie de Jong o słowach Griezmanna
04.07.2019

Frenkie do Jong jako pierwszy z kapitalnej drużyny Ajaksu zadecydował o swojej przyszłości. Młody Holender już zimą porozumiał się z Barceloną i przez ostatnie miesiące sezonu nie musiał sobie zaprzątać głowy ofertami, plotkami i całym szumem medialnym.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Do stolicy Katalonii trafi jednak nie tylko on. Już niedługo zostanie oficjalnie potwierdzony transfer Antoine Griezmanna, byłej gwiazdy Atletico, z którą De Jong wcześniej jedynie rywalizował. Okazuje się, że przyszli koledzy mają już o sobie nawzajem wyrobione zdanie.

Niedawno dowiedział się o tym półfinalista tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, czym był wyraźnie zaskoczony. – Griezmann naprawdę powiedział, że jestem najlepszym zawodnikiem z jakim się mierzył? To jeden z najlepszych komplementów, jakie otrzymałem. Jeśli tak świetny gracz mówi coś takiego, jest to wyjątkowe, czuję się zaszczycony – przyznał De Jong.

Docenianie się nawzajem rozpoczęte, pozostaje trzymać kciuki, by – poza dobrą formą – taka atmosfera przełożyła się także na relacje w jednym klubie. Przebudowywana w ofensywie Barcelona potrzebuje siły, jedności i zgodności, by walczyć o najwyższe cele. Niegdyś zapewniało je żyjące ze sobą jak rodzina trio MSN. Czy z nowymi zawodnikami będzie podobnie?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP