“Naprawdę to powiedział?” – Frenkie de Jong o słowach Griezmanna
04.07.2019

Frenkie do Jong jako pierwszy z kapitalnej drużyny Ajaksu zadecydował o swojej przyszłości. Młody Holender już zimą porozumiał się z Barceloną i przez ostatnie miesiące sezonu nie musiał sobie zaprzątać głowy ofertami, plotkami i całym szumem medialnym.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Do stolicy Katalonii trafi jednak nie tylko on. Już niedługo zostanie oficjalnie potwierdzony transfer Antoine Griezmanna, byłej gwiazdy Atletico, z którą De Jong wcześniej jedynie rywalizował. Okazuje się, że przyszli koledzy mają już o sobie nawzajem wyrobione zdanie.

Niedawno dowiedział się o tym półfinalista tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, czym był wyraźnie zaskoczony. – Griezmann naprawdę powiedział, że jestem najlepszym zawodnikiem z jakim się mierzył? To jeden z najlepszych komplementów, jakie otrzymałem. Jeśli tak świetny gracz mówi coś takiego, jest to wyjątkowe, czuję się zaszczycony – przyznał De Jong.

Docenianie się nawzajem rozpoczęte, pozostaje trzymać kciuki, by – poza dobrą formą – taka atmosfera przełożyła się także na relacje w jednym klubie. Przebudowywana w ofensywie Barcelona potrzebuje siły, jedności i zgodności, by walczyć o najwyższe cele. Niegdyś zapewniało je żyjące ze sobą jak rodzina trio MSN. Czy z nowymi zawodnikami będzie podobnie?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO