Manchester United znalazł kandydata do następcy Herrery. Pomocnik publicznie wyraził chęć odejścia!

09.07.2019

Manchester United nadal nie załatał dziury w środku pola po odejściu Andera Herrery. „Czerwone Diabły” do tej pory interesowali się wieloma piłkarzami, ale żaden z nich ostatecznie nie trafił na Old Trafford.

Ostatnie oficjalne przenosiny Youriego Tielemansa do „Lisów” z pewnością zabolały fanów ekipy z czerwonej części Manchesteru. Oznacza to, że Ole Gunnar Solskjaer musi poszukać szczęścia gdzie indziej. Jednym z kandydatów jest Mario Lemina. Według informacji „Independent”, wstępne zainteresowanie zawodnikiem wykazał także Arsenal oraz Leicester. Southampton oczekuje za 25-latka około 18 milionów funtów.

Gabończyk został wykluczony z przedsezonowego tournée, co było ogromnym zaskoczeniem dla szkoleniowca „Świętych” Ralpha Hasenhuttla, który teraz chce sprzedać gracza. Sam zawodnik jest także nastawiony na odejście z klubu:

– Mam jeszcze trzy lata kontraktu. Prawdą jest, że nie wykluczam możliwości spróbowania innych rzeczy. Ostatnie cztery miesiące nie były dla mnie łatwe z powodu mojej kontuzji. Chcę zacząć wszystko od nowa. Dlaczego więc nie powinienem odejść? Prowadzimy bardzo dobre rozmowy z klubem. Jeśli nie będę czuł się dobrze w tym projekcie, to otrzymam wolną rękę.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!