Newcastle ma następcę Beniteza? Będzie… najgorzej opłacany w lidze
15.07.2019

Odszedł Rafa Benitez, odeszło kilku zawodników, a wzmocnień nie widać. Newcastle United od dawna nie funkcjonuje tak, jak powinno, ale wydaje się, że niedługo może zostać rozwiązany przynajmniej problem menedżera.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Kibice nie są w stanie zrozumieć, jak można było wypuścić trenera, który zrobił dla klubu tyle dobrego. Benitez wielokrotnie tworzył coś z niczego i wydawało się, że to właśnie on, a nie żaden z piłkarzy, jest najważniejszą częścią układanki. Decyzja dziwiła tym bardziej, że nie został przygotowany żaden następca.

Teraz wygląda na to, że w końcu rozwiązano ten problem. Nowym trenerem “Srok” ma zostać… Steve Bruce, znany przede wszystkim z okresów prowadzenia Birmingham i Hull City. 58-latek przyznał, że “sprawa wyjaśni się w najbliższych dniach”, a rozmowy między klubami “trwają”.

Dużo wskazuje na to, że obecny menedżer Sheffield Wednesday ostatecznie trafi do klubu, któremu kibicował jako mały chłopiec marzący o wielkiej karierze. Nie udało się to podczas zawodowej gry, może uda się po 20 latach na ławce trenerskiej. Sen się wtedy ziści, ale… nie da zarobić. Bruce ma zarabiać rocznie w Newcastle “tylko” milion funtów – sześć razy mniej, niż wcześniej Benitez…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO