Reus o wielkiej ofercie z 2015 roku. „Próbowali wiele razy…”

18.07.2019

Marco Reus w przeszłości wielokrotnie był łączony z przenosinami do gigantów europejskiego futbolu. Po kilku latach Niemiec zdradził, że cztery lata temu odrzucił propozycję dołączenia do Barcelony.

Z perspektywy czasu kariera niemieckiego skrzydłowego mogła wyglądać o wiele lepiej. Jednak częste urazy i chęć zatrzymania się w Borussii Dortmund sprawiły, że piłkarz może pochwalić się „zaledwie” zdobyciem Pucharu oraz Superpucharu Niemiec. Dziś 30-latek zdradza szczegóły jednej z kuszących ofert.

– Latem 2015 roku mój agent Dirk Hebel spotkał się na lotnisku w Dusseldorfie z Raulem Sanllehim, jednym z dyrektorów Barcelony. Sześć miesięcy później wysłali mi wiadomość, że chcą mnie w swoim klubie. Próbowali wiele razy, lecz bez powodzenia.

Jak się okazuje, „Duma Katalonii” nie była jedyna. Spotkania odbyły się także z przedstawicielami Arsenalu, Milanu, PSG oraz z obiema drużynami z Manchesteru.

– Oczywiście myślałem o ofertach wielkich klubów przez ponad dzień. Gdybym powiedział inaczej, skłamałbym, ale w końcu zawsze wybierałem Borussie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!