Agent Garetha Bale’a wykluczył jedno rozwiązanie – “Mogę to zagwarantować”
23.07.2019

Wręcz oczywistością wydaje się, że Gareth Bale opuści Real Madryt. Zinedine Zidane otwarcie mówi w mediach o transferze Walijczyka. Ze względu na bardzo duże zarobki 30-latka, transfer definitywny zawodnika to niełatwa sprawa. Agent Bale’a przyznał jednak w wywiadzie, że żadne wypożyczenie nie wchodzi w grę.

Media przez dłuższy czas rozważały różne opcje w kontekście zmiany barw klubowych przez Garetha. Przy fiasku rozmów w sprawie definitywnego transferu, Real mógł rozważać trzyletnie wypożyczenie zawodnika. Przy takim posunięciu zapewne znalazłoby się znacznie więcej chętnych na 30-letniego piłkarza. Na głowie nowej ekipy Bale’a pozostałyby “tylko” zarobki lub ich część.

Agent Garetha wyklucza jednak takie rozwiązanie. W rozmowie ze Sky Sports, Jonathan Barnett zamknął raz na zawsze kwestię wypożyczenia – Nie będzie żadnych prowizorycznych transakcji, by pożegnać Bale’a z klubu. Gareth to jeden z najlepszych zawodników na świecie. Mogę zagwarantować, iż nie będzie on wypożyczony do żadnej ekipy. 

Słowa Barnetta mogą potwierdzić ostatnie doniesienia mediów odnośnie przyszłości Walijczyka. Według źródeł, piłkarz przyjął ofertę jednej z chińskich drużyn. Tym klubem ma być Jiangsu Suning.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO