Napalony na nowy sezon – Griezmann zdradził, o czym myśli przed pójściem spać

28.07.2019

Antoine Griezmann oficjalnie stał się zawodnikiem Barcelony, a jego pierwsze występy w nowych barwach naprawdę napawają optymizmem. Francuz wydaje się czuć chemię z kolegami i rozumieć styl gry, do tego wygląda na pewnego siebie.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Nie jest przesądzone, że mistrz świata sprzed roku na 100% będzie wielkim wzmocnieniem. W końcu początkowo nawet Phillipe Coutinho wydawał się być zawodnikiem stworzonym do stylu „Blaugrany”. Te rozważania póki co można jednak odłożyć na bok i dać zawodnikom przygotowywać się w spokoju.

Przynajmniej teoretycznie – pojęcie „spokoju” jest względne, szczególnie, jeśli zbliżającemu się sezonowi towarzyszą ogromne emocje. Tak jest w przypadku właśnie Francuza, który wydaje się być wręcz napalony w oczekiwaniu na grę o stawkę w nowych barwach.

– Kiedy jestem już w łóżku, zaczynam sobie wyobrażać i wizualizować to, w jaki sposób będę grał z Messim i jak będziemy zdobywali bramki – zdradził Griezmann w wywiadzie dla hiszpańskiego „SPORT”.

Życzymy, by sparingowa forma przełożyła się także na sezon właściwy. Francuz z pewnością jest ogromnie zmotywowany i w głębi cieszy się jak dziecko. Zarówno ze względu na nowe wyzwanie, jak i grę ze wspomnianym Messim.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!