Harry Kane wskazał dwójkę najtwardszych obrońców. Duet-marzenie?

30.07.2019

Jakkolwiek ewoluowałaby piłka nożna, nie zmieni się jedno – obrońcy wciąż będą walczyć z napastnikami i odwrotnie. Wybitne jednostki na tych pozycjach dostarczają nam niezapomnianych pojedynków, a do tego grona należy także Harry Kane.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

„Objawienie jednego sezonu”, jak nazywano go przed kilkoma laty, wciąż utrzymuje się na topie i jedynym problemem są kontuzje, które dość często gnębią Anglika. Mimo tego Kane zdążył być już częścią wielu świetnych widowisk i mierzył się z kilkoma obrońcami, będącymi w swoim fachu na absolutnym topie.

Których z nich Harry Kane wspomina najgorzej? Znalazła się dwójka, która wyraźnie zaszła mu za skórę… – Kilka razy pytano mnie, bym wskazał najtwardszego obrońcę, przeciwko któremu grałem. Odpowiedziałem, że Chiellini. Mierzyłem się z nim kilka razy. Dodałbym do niego także Johna Terry’ego – zdradził Kane.

– Chiellini jest bardzo doświadczony. Dobrze używa swojego ciała i świetnie się ustawia. Kiedy próbujesz uciec wie, kiedy zagrodzić ci drogę. Wie, kiedy lekko cię szturchnął, by wytrącić cię z równowagi. Świetnie rozumie, kiedy ma mocniej przycisnąć, a kiedy odpuścić. Doświadczeni obrońcy są najtrudniejsi, ponieważ wiedzą w którym miejscu być w odpowiednim czasie – dodał 26-latek.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!