Mourinho wróci do Hiszpanii? Portugalczyk może liczyć na szokującą propozycję
01.08.2019

Jose Mourinho od czasu zwolnienia z Manchesteru United nie ma z pewnością zbyt wielu zmartwień. Portugalczyk cieszy się życiem eksperta i udziela przeróżnych wywiadów. W nich oczywiście sugeruje, w jakiego typu klubie chciałby pracować w przyszłości. Czy takim zespołem będzie Valencia?

Obecny trener „Nietoperzy”, Marcelino po możliwym odejściu Mateu Alemany’ego (jednego z dyrektorów) może podążyć jego śladem. W klubie w ostatnim czasie nie dzieję się najlepiej, a właściciel Peter Lim szuka rozwiązania tego konfliktu.

Taką sytuację chce wykorzystać Jorge Mendes, agent Jose Mourinho. Przedstawiciel Portugalczyka jest partnerem biznesowym Lima, co z pewnością powinno sugerować możliwe zmiany. „The Special One” do tej pory odrzucał wszystkie oferty. Zgodnie z jego słowami – jedna pojawiła się nawet z Chin, co uczyniłoby go najlepiej opłacanym menedżerem w historii tej dyscypliny sportu.

56-latek co rusz w rozmowach z dziennikarzami stwierdza, że chciałby pracować w zespole, który walczy o najwyższe cele. Trudno dziś jednak sobie wyobrazić, że ekipa z Estadio Mestalla walczy o mistrzostwo czy bije się w przeciągu 2-3 lat o zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO