Pogba nadal niepewny gry w Manchesterze. “Zostały wypowiedziane pewne słowa”
12.08.2019

Pomimo zakończonego okienka w Anglii, temat transferu Paula Pogby nadal pozostaje aktualny. Piłkarz po wczorajszym spotkaniu z Chelsea zabrał głos na temat swojej przyszłości, określając ją jednym wielkim znakiem zapytania.

Zawodnikiem zainteresowanie wykazywał przede wszystkim Real Madryt. „Królewscy” ostatecznie nie zdołali dopiąć tego transferu z powodu wysokich żądań ze strony „Czerwonych Diabłów”, którzy oczekiwali za swojego zawodnika ponad 160 milionów funtów.

Mimo to Francuz w pomeczowym wywiadzie odparł, że nie ma 100% pewności, czy spędzi obecny sezon na Old Trafford.

– Zawsze staram się grać dobrze w piłkę. Daję maksimum za każdym razem, gdy pojawiam się na murawie. Wiemy, że zostały wypowiedziane pewne słowa, a czas pokaże, co się wydarzy. Wciąż pozostajemy przy tym wielkim znaku zapytania. Aktualnie jestem w Manchesterze i dobrze się czuję w tym zespole.

Okno transferowe między innymi w La Liga, Serie A czy Bundeslidze zamyka się dopiero 2 września. Real Madryt ma zatem nadal ma sporo czasu na dogadanie się z Manchesterem United. Czy jednak „Czerwone Diabły” zechcą sprzedać swoją gwiazdę bez możliwości znalezienie następcy? Nie wydaje się to zbyt realistycznym scenariuszem.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO