„Neymar? Dembele nie czuje się zagrożony…”
21.08.2019

Najnowsze doniesienia związane z dolegliwościami Ousmane’a Dembele sprawiły, że fani Barcelony ponownie mają powód, aby psioczyć na Francuza. 22-latek rzekomo zignorował swoje początkowe dolegliwości, nie informując o nich klubowych lekarzy. Efektem jest kontuzja, która potrwa przez pięć tygodni.

Dla Ernesto Valverde ta informacja musiała być dotkliwym ciosem. Dodatkowe urazy Leo Messiego oraz Luisa Suareza znacznie komplikują jego plany na nadchodzące ligowe potyczki. Nic zatem dziwnego, że media po kłopotach zdrowotnych zawodników Barcelony coraz częściej wspominają o Neymarze. Czy transfer Brazylijczyka na dobre zamknąłby drogę do pierwszego składu dla Dembele?

– Ousmane nie czuje się kompletnie zagrożony. Gra w Barcelonie zawsze wymaga na tobie rywalizacji. Jeśli trafi tu Neymar, czy jakikolwiek inny gracz, on się tym nie zamierza przejmować i chce dbać wyłącznie o siebie. Otrzymaliśmy wstępne oferty od wielkich klubów. Byliśmy jednak przekonani, że Dembele nie chce opuszczać aktualnego pracodawcy.  Od samego początku powiedziałem chętnym, że mój klient jest nastawiony, aby odnieść sukces w Barcelonie. Drzwi są zamknięte, a PSG lub jakikolwiek inny zespół jest świadomy naszych zamiarów – stwierdził Moussa Sissoko.

Te słowa chyba na dobre wykluczają wymianę na linii PSG – Barcelona w kontekście Francuza i Brazylijczyka.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO