Carlitos coraz bliżej transferu. Hiszpan opuści Ekstraklasę!
25.08.2019

Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że Carlitos zakończy swoją przygodę z Legią zaledwie po roku gry w Warszawie. Hiszpański napastnik jest coraz bliższy transferu. Cała sprawa mocno irytuje kibiców zespołu ze stolicy kraju. 

Na temat sytuacji Carlitosa w Legii mówi się dużo. 29-latek odgrywa w nowym sezonie Ekstraklasy marginalną rolę w zespole. Potwierdza to fakt, iż Hiszpan nie rozegrał ani jednego spotkania w lidze od pierwszej minuty. Aleksandar Vuković konsekwentnie stawia na Sandro Kulenovicia. W klubie jest także Jarosław Niezgoda, który rozegrał z ŁKS-em bardzo dobre spotkanie.

Jak poinformował Krzysztof Stanowski, Carlitos najprawdopodobniej opuści polską ligę tego lata. 29-latek ma przenieść się do jednego z klubów na Bliskim Wschodzie. Spekulacje odnośnie transferu podgrzewa brak obecności napastnika w kadrze meczowej Legii na niedzielną rywalizację w lidze.

Na temat sytuacji Carlitosa wypowiedział się przed meczem Vuković, który zdradził, iż to prawy prywatne pokrzyżowały plany gry snajpera w meczu z łódzkim zespołem – Prywatne sprawy Hiszpana zdecydowały, że znalazł się poza kadrą. Nie ma nawet najmniejszej sprzeczki z Carlitosem.

Z całego obrotu spraw cieszyć się może… Wisła Kraków. Były klub Carlitosa zagwarantował sobie przy sprzedaży zawodnika do Legii 30% od następnego transferu. Biorąc pod uwagę spekulacje odnośnie ekipy z Bliskiego Wschodu, do drużyny z małopolski może trafić całkiem przyzwoita kwota.

Fot. YouTube

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO