„James zamiast skupić się na futbolu regulował sobie brwi”
28.08.2019

W Realu Madryt zapanowała prawdziwa fala kontuzji. Zinedine Zidane w nadchodzących tygodniach nie będzie mógł skorzystać między innymi z Edena Hazarda, Rodrygo, Isco czy Marco Asensio. Do tego zestawienia możemy dołączyć także Jamesa Rodrigueza, który według byłego lekarza reprezentacji Kolumbii, nie prowadzi się zbyt profesjonalnie, co jest przyczyną wielu urazów. 

Medyk obecnie pracujący dla America de Cali nie zostawił suchej nitki na pomocniku „Królewskich”. Według niego gwiazda mundialu z 2014 roku nie prowadzi się zbyt profesjonalnie jak na zawodnika takiego klubu:

– On nie jest skoncentrowany na futbolu. Zamiast przygotowywać się do nowego sezonu, poszedł regulować brwi i dbał o fryzurę, podczas gdy powinien był pracować. Wielkie kluby, takie jak Real Madryt, oczekują profesjonalizmu od swoich zawodników, ale ten chłopak ma niezbyt poukładane w głowie. To gracz, który spędza miesiące poza boiskiem i chodzi z imprezy na imprezę. Jak to ma zadziałać? – pyta Hector Fabio Ruiz.

Na drugim biegunie w opinii lekarza jest Cristiano Ronaldo:

– Cristiano po sezonie wziął tydzień wolnego. Pojechał ze swoją rodziną do Grecji na wakacje, gdzie przebywał na jachcie. W następnym tygodniu już sztab złożony z 15 osób opracował plan jego przygotowań. To najbardziej profesjonalny facet, jakiego znam. James z kolei opuścił mundial z kontuzją, wynajął prywatny samolot i poleciał na plażę, aby się relaksować. To nie mogło zadziałać.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!