Radość wśród kibiców Chelsea. Nadzieja londyńskiej ekipy podpisała kontrakt?!

11.09.2019

Transfer Edena Hazarda do Realu Madryt mocno przeżyli sympatycy „The Blues”. Londyński klub stracił swój motor napędowy w ofensywie. W szeregach kibiców Chelsea panuje nadzieja, że Callum Hudson-Odoi w przyszłości wejdzie w buty Belga. Otoczenie zespołu może ucieszyć fakt, iż 18-latek w końcu podpisał kontrakt!

O przyszłości młodego Anglika media spekulowały przez kilka dobrych miesięcy. Zawodnika próbowali sprowadzić do Monachium przedstawiciele Bayernu. Sam Callum chętnie zapatrywał się na taką ewentualność. Sytuacja zmieniła się w momencie, gdy zespół ze stolicy Anglii przejął Frank Lampard. Nowy szkoleniowiec Chelsea przedstawił jasną ideę – czas postawić na wychowanków.

Oczywiście w tym gronie znajduje się także Callum Hudson-Odoi, który obecnie wraca do gry po poważnej kontuzji. 18-latek ma być ważnym ogniwem „The Blues” w sezonie 2019/2020. Nic dziwnego, że piłkarz chętnie zapatruje się teraz na nową umowę. Jak poinformowały w środę profile związane z Chelsea, Odoi podpisał kontrakt.

Oba źródła można traktować bardzo poważnie. Frank Khalid to jeden z biznesmenów, który prywatnie jest wielkim sympatykiem Chelsea. Można powiedzieć, że ma on status „specjalnego kibica”, gdyż regularnie pojawia się na treningach klubu, zna osobiście zawodników, czego dowodem jest m.in. obecność N’Golo Kante na ślubie jego córki.

Natomiast CarefreeYouth to profil dobrze znany kibicom „The Blues”, którzy śledzą twitterowe wieści. Często pojawiają się na tym profil insiderskie informacje odnośnie klubu, w szczególności, jeżeli mówimy o młodych piłkarzach Chelsea.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!