Ciąg dalszy zmian w Zagłębiu. Kolejna ważna osoba żegna się z klubem

16.09.2019

Kolejne zmiany w Zagłębiu Lubin. Dziś z klubem pożegnała się następna ważna osoba, rzecznik prasowy Paweł Junory.

Paweł Junory pełnił rolę rzecznika prasowego Zagłębia od 29 czerwca 2018 roku. Wcześniej jednak, w różnych rolach, uczestniczył w życiu klubu. Między innymi pracował przy redagowaniu treści na stronie internetowej lubinian. Od zawsze podkreślał również, że jest emocjonalnie związany z Miedziowymi. Przez ostatni rok był odpowiedzialny za prowadzenie biura prasowego, kontakty z mediami oraz komunikację zewnętrzną klubu.

Dzień po tym, jak z posadą pożegnał się prezes Mateusz Dróżdż, Zagłębie opuścił również rzecznik prasowy Zagłębia. Zanim dowiedzieliśmy się o zwolnieniu, Paweł Junory poinformował, że planowany w środę TweetUp się nie odbędzie.

Trzeba przyznać, że przez prawie 1,5 roku dotychczasowy rzecznik mocno zaangażował się w działalność Zagłębia. To podczas jego pracy klub szeroko rozpowszechnił akcję “Miedziowa Tożsamość”, a Zagłębie Lubin dołączyło do bazy portalu accredito.com. Paweł Junory był również osobą aktywną w mediach społecznościowych i na bieżąco publikował informacje, jak i również ciekawostki związane z „Miedziowymi”.

Fot. Przemysław Chlebicki

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!