Armia Fight Night. Typy, kursy
02.10.2019
Ostatnia aktualizacja 4 października, 2019 o 18:16

Armia Fight Night. Typy, kursy do walki Palaiologos – Wawrzyniak znajdziecie w tym tekście.

Zaczynając od Greka to zawodnik z Aten zawalczy dla AFN po raz drugi. Palaiologos na Armia Fight Night 4 bił się z Tomaszem Jakubcem, po bardzo dobrym pojedynku przegrywając z Polakiem przez jednogłośną decyzję sędziów. John w ostatnich latach bił się głównie w rodzimej Grecji, jednak występował również na galach w Stanach Zjednoczonych oraz Skandynawii. Palaiologos ostatnią walkę stoczył na evencie w ojczyźnie, demolując ciosami w 35 sekund słabego Ukraińca Maxima Sorokę.

28-letni Wawrzyniak kilka lat temu był uważany za jednego z bardziej perspektywicznych średnich w Polsce. Reprezentant poznańskiego Czerwonego Smoka ma za sobą pojedynki z czołowymi zawodnikami tej kategorii, mierząc się między innymi z Antonim Chmielewskim (wygrana) czy Łukaszem Bieńkowskim (przegrana po bardzo bliskiej walce). Ostatni raz widziany był w kwietniu 2017 roku na Spartan Fight 7, przegrywając przez decyzję z Grzegorzem Siwym.

Wydaje się, że Wawrzyniak naprawdę dobrze przygotował się do swojego powrotu do MMA. W wywiadach wygląda na bardzo spokojnego, a przede wszystkim pewnego swych umiejętności, postawię więc w tej walce na niego. Grek w swojej karierze nie ma ma praktycznie żadnych choćby solidnych zwycięstw, a zdarzały się również spore wpadki z wydawałoby się słabszymi rywalami. Na pewno po stronie Palaiologosa są jego lepsze warunki fizyczne, jednak sportowo wydaje się być słabszym fighterem od Wawrzyniaka. Polak nigdy nie przegrał przed czasem, a Grek raczej na punkty tego nie wygra. Sprawa jest stosunkowo prosta, a kurs wręcz idealny do mocnego dubelka.

Palaiologos – Wawrzyniak | Typ: Wawrzyniak @ 1,60

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO