Portugalia – Luksemburg. Typy, kursy
08.10.2019
Ostatnia aktualizacja 10 października, 2019 o 16:58
kurs 1.55
Portugalia - Luksemburg
Luksemburg handicap +3,5 gola
2

Cristiano Ronaldo zrobi wszystko co w jego mocy, aby zostać najskuteczniejszym strzelcem w historii meczów reprezentacji. Do irańskiego rekordzisty brakuje my już jedynie 15 trafień, a mecz z Luksemburgiem to jedna z kilku okazji w tym roku, aby zbliżyć się do tego osiągnięcia. Portugalia – Luksemburg, typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Sytuacja w tabeli grupy B nie jest wcale klarowna. Portugalia jako faworyt wcale nie zajmuje pozycji numer jeden. Wręcz przeciwnie. Portugalczycy muszą się jeszcze sporo napocić by awans do Euro uzyskać. Bilans gier 2-2-0 nie rzuca na kolana. Do liderującej Ukrainy tracą 5 punktów, ale Ukraińcy maja jeden mecz rozegrany więcej. Co prawda ani przez moment awans Portugalii na Euro nie jest zagrożony. Eliminacje dla takich zespołów jak oni są spacerkiem. Wygrali przecież Ligę Narodów. Luksemburg na takie mecze pełna mobilizacja, a w ostatnich latach widać pewien progres. Wystarczy popatrzeć jak radzi sobie w europejskich pucharach Dudelange. A kadra Luksemburga opiera się w głównej mierze na graczach tego klubu.

Luksemburg z 4 punktami w chwili obecnej. Wszystko ugrane z zespołem Litwy, który jest outsiderem w tejże grupie. Dla Portugalczyków dzisiejszy mecz będzie przymiarką przed wyjazdem na Ukrainę za kilka dni. Tam przyjdzie im stawić czoła liderowi w grupie.

Potencjał Portugalii jest wszem i wobec znany. O sile Cristiano Ronaldo nie ma co się rozpisywać. Jednak jeżeli dodamy iż wokół niego zbudowana jest reprezentacja z Joao Felixa, Bernardo Silvy czy Rubena Nevesa to widzimy jak wielki w niej drzemie potencjał. Faworyt tego meczu jest jasny i zdecydowany. Pokazują to także kursy szacowane na @ 1,05. Szukamy więc typów pobocznych. Handicap -3,5? Linia zbyt wysoka raczej. Luksemburg już nie jest gromadką amatorów jak San Marino czy Gibraltar. Poprawili grę w defensywie. Ostatni raz różnicą czterech goli przegrali 27 marca 2018 roku. Zatem może i tym razem nie będzie blamażu?

Portugalia – Luksemburg | Typ: Luksemburg handicap +3,5 gola @ 1,55

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!