Manchester United jest już po słowie z nowym napastnikiem?!

13.10.2019

Rzadko zdarza się, by Manchester United tracił więcej zawodników w trakcie okna transferowego, niż sprowadzał do klubów. Taka sytuacja miała jednak miejsce w letnim okresie, jeżeli mówimy o ofensywie zespołu. Z drużyną pożegnali się Romelu Lukaku oraz Alexis Sanchez (Chilijczyk został wypożyczony). Na Old Trafford przybył natomiast tylko Daniel James. Nic dziwnego, że „Czerwone Diabły” już teraz planują transfer napastnika.

Po sprzedaży Lukaku, media łączyły kilku napastników z przenosinami do wielokrotnego mistrza Anglii. Wszelkie doniesienia dziennikarzy zakończyły się jednak na spekulacjach, a klub prowadzony przez Ole Gunnara Solskjaera ostatecznie nie sprowadził nowego snajpera. Patrząc na obecną sytuację Manchesteru United, taka decyzja była raczej niewłaściwa. Klub zamierza naprawić swój błąd i postara się kupić napastnika.

Jak informują angielskie i włoskie media, „Czerwone Diabły” planują zakontraktować Mario Mandzukicia. Co więcej, zarząd ekipy z Old Trafford miał już dojść do wstępnego porozumienia z chorwackim napastnikiem, który ma ważny kontrakt z Juventusem do 2021 roku.

Sama transakcja powinna przebiegnąć bez większych komplikacji. Mistrz Włoch nie ma wygórowanych oczekiwań w kontekście kwoty transferu. „Stara Dama” chciałaby otrzymać około 10 milionów funtów za 33-latka.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!