Zamieszanie wokół Krystiana Bielika
13.10.2019

Krystian Bielik po udanym poprzednim zgrupowaniu reprezentacji miał nadzieję, że także podczas październikowych spotkań otrzyma od Jerzego Brzęczka szansę na występ. Tymczasem tuż przed przyjazdem na mecze z Łotwą i Macedonią Północną pomocnik nabawił się urazu i jego dzisiejszy występ  jest absolutnie wykluczony. 

Mimo to wokół 21-latka pojawiło się wiele domysłów. Wczoraj Mateusz Borek, dziennikarz „Polsatu Sport” poinformował za pomocą Twittera, że gracz Derby County najprawdopodobniej rozegra mecz, ale… w reprezentacji U-21 przeciwko Serbii. Krystian doskonale zna kadrę Czesława Michniewicza, a jego obecność z pewnością pomogłaby temu trenerowi w potyczce w kwalifikacjach do młodzieżowego EURO, gdzie Polacy aktualnie prowadzą w grupie eliminacyjnej.

Sprawę natychmiast wyjaśnił Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN, który stwierdził, że uraz Krystiana będzie trudny do wyleczenia i ten dziś wróci do Anglii.

Jeśli jednak Bielik ostatecznie nie miałby urazu, to czy rzeczywiście zagrałby z Serbią? Według niektórych informacji tę kontuzję nie można było wyleczyć do niedzieli, ale do wtorku już jak najbardziej. Ostatecznie piłkarz wrócił do swojego klubu, choć Jerzy Brzęczek zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” planował podarować mu kolejną szansę gry obok Grzegorza Krychowiaka.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO