Aston Villa – Brighton. Typy, kursy
16.10.2019
Ostatnia aktualizacja 18 października, 2019 o 16:11

Sąsiedzi w ligowej tabeli spotykają się w bezpośrednim meczu, dlatego będzie to szansa na podwójną wygraną, bowiem wygrana w tym meczu sprawi, że bezpośredni rywal straci punkty. Kto lepiej wyjdzie ze starcia Aston Villa – Brighton? Typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Aston Villa – Brighton (sobota, godz. 16:00)

Mecz dla prawdziwych koneserów angielskiej piłki albo dla wytrawnych typerów poszukujących wysokich kursów. Patrząc z perspektywy Gram Grubo druga opcja do nas pasuje, prawda? Aston Villa jako beniaminek wszedł w Premier League bez respektu dla rywali. Owszem zapłacili frycowe w pierwszych meczach, ale z każdym kolejnym nabierają rozpędu. Remis 2:2 z Burney i wysoka wygrana 5:1 na wyjeździe z Norwich pokazują jak wielki potencjał drzemie w tym zespole.


Brighton wymawiane było jednym tchem w gronie kandydatów do spadku. Tuż przed przerwą na mecze reprezentacji pokonali 3:0 Tottenham. Wynik ten pozwolił im odskoczyć od okolic dołu tabeli i dał nadzieje na lepsze jutro. Po przerwie na kadrę przed Brihton kolejne mecze o tzw. “6 punktów”. Brighton pod dowództwem Pottera gra ciekawą piłkę, brakuje gwiazd. Glenn Murray nie jest już strzelbą numer jeden i wyniki nie zalężą wcale od jednego gracza. Liczy się kolektyw.

Po stronie beniaminka z Birmingham mamy kilka indywidualności wysokiej klasy. Liderem jest Grealish, ale wtórują mu dobrze McGinn, El Ghazi czy Wesley. W obronie tytaniczną robotę czyni Mings, którego poczynania dostrzegł nawet sam selekcjoner Gareth Southgate.

Aston Villa po efektownej wiktorii z Norwich urasta w moich oczach w tym meczu do faworyta. Sam fakt, że grają u siebie sprawia, że trzeba liczyć na nich. Pokonali tu Everton, zremisowali z WHU i Burnley. Potencjał jest, a zatem kurs @2,37 to opcja godna rozważenia.

Aston Villa – Brighton | Typ: Aston Villa @ 2,37