Real Madryt – Leganes. Typy, kursy

27.10.2019
Ostatnia aktualizacja 31 października, 2019 o 13:19

Odwołane El Clasico sprawiło, że zawodnicy Realu Madryt i FC Barcelony mieli kilka dni wolnego więcej od reszty stawki. Kilka dni odpoczynku może znacznie wpłynąć na postawę Los Blancos w środowym spotkaniu z Leganes. W jakiej formie będą zawodnicy Królewskich? Real Madryt – Leganes: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym tekście.

Real Madryt – Leganes (środa, godz. 21:00)

W związku z wydarzeniami wspomnianymi we wstępie, by przeanalizować ostatnie poczynania Realu, musimy się cofnąć do spotkania przeciwko Galatasary, które odbyło się w ramach rozgrywek Champions League. Gracze Zidane’a pokonali na wyjeździe tureckiego giganta wynikiem 0:1. Zwycięstwo skromne, jednak nie możemy zapomnieć jak ciężkie bywają wyjazdy do Turcji. Co prawda Królewscy mogli wygrać ten mecz wyżej, jednak Eden Hazard zmarnował sytuację, w której był sam na sam z pustą bramką. W lidze natomiast Real ostatnie spotkanie rozegrał na wyjeździe, przeciwko Mallorca, przegrywając 0:1. Pisaliśmy już o tym spotkaniu we wcześniejszych zapowiedziach, myślę, że wynik mówi tutaj sam za siebie i nie trzeba nic do tego dodawać. W tabeli Real jest dopiero 6, ale to w głównej mierze ze względu na zaległy mecz z Barceloną, także nie ma powodu do obaw dla fanów zespołu.


O Leganes nie ma co się za wiele rozprawiać. Przydomek Ogórki, którym może poszczycić się zespół, opisuje chyba najlepiej obecny stan rzeczy w drużynie. Leganes z żenującym dorobkiem w postaci 5 punktów zamyka tabele ligową. Jednak zawodnikom z przedmieść Madrytu trzeba oddać, że w ostatnim ligowym spotkaniu pokonali oni  Mallorce wynikiem 1:0, naturalnie była to dla nich pierwsza wygrana w tym sezonie. Niemniej nie poprawia ona zbytnio ich sytuacji w tabeli.

Mecz przeciwko Leganes to dla Zidane’a dobra okazja do wprowadzenia rotacji, jednak ze względu na urazy Lucasa, Nacho, Modrica czy Bale’a, Francuzowi będzie ciężko dokonać drastycznych zmian w składzie. Leganes jest w tym starciu bez szans, spodziewajmy się pewnego zwycięstwa Królewskich.

Real Madryt – Leganes / typ: gole gospodarzy powyżej 2.5 @ 2.06
Real Madryt – Leganes / typ: strzelec bramki: Karim Benzema @ 1.89