Parma – Hellas. Typy, kursy
27.10.2019
Ostatnia aktualizacja 29 października, 2019 o 15:43

Znajdująca się w środku ligowej stawki Parma ugości na własnym obiekcie Hellas, który mimo że nie jest w strefie spadkowej, to wydaję się, że będzie walczyć o utrzymanie w obecnej kampanii włoskiej ekstraklasy. Parma – Hellas: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym tekście.

Parma – Hellas (wtorek, 18:00)

Parma radzi sobie w tym sezonie naprawdę solidnie. W dziewięciu meczach podopieczni Roberto D’Aversy zdobyli trzynaście punktów wygrywając cztery mecze, jeden remisując i cztery przegrywając. W meczach z udziałem Parmy pada sporo goli – z jednej strony Crociati strzelili piętnaście goli, ale z drugiej stracili już trzynaście. Na własnym boisku parmeńczycy rozegrali już pięć spotkań wygrywając trzy z nich, a dwa przegrywając. Daje im to pod tym względem czwarte miejsce w Italii.

Grające w kratkę Hellas zajmuje piętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów, które werończycy ugrali odnosząc dwa zwycięstwa, remisując trzykrotnie, a cztery razy przegrywając. Uwagę przykuwa skromny bilans bramkowy drużyny prowadzonej przez Ivana Juricia – sześć goli strzelonych i osiem straconych. Hellas średnio radzi sobie w meczach poza własnym boiskiem, bo tylko raz udało im się wygrać, raz zremisować i dwukrotnie przegrali.

Trener D’Aversa ma kłopot z kilkoma zawodnikami, którzy narzekają na urazy, a mowa tu o Bruno Alvesie, Corneliusie, Grassim, Inglese i Laruinim. Również w drużynie trenera Juricia są zawodnicy z problemami zdrowotnymi: Agyemang-Badu, Bessa, Crescenzi i Tupta.

Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą ponad cztery lata temu. W sezonie 2014/2015 raz lepsze okazało się Hellas (3:2), a raz padł remis (2:2).

Parma wygrała trzy ostatnie domowe mecze, natomiast Hellas dziesięć z dwunastu ostatnich spotkań na wyjeździe przegrało. W ośmiu z dziewięciu ostatnich spotkań z udziałem werończyków padało poniżej trzech goli na mecz. Faworytem jest solidna Parma, która powinna ten pojedynek – skromnie, bo skromnie – ale wygrać.

Parma – Hellas | Typ: zwycięzca meczu – Parma @ 2.33

Parma – Hellas | Typ: poniżej 2,5 gola @ 1.67

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO