Juventus – Genoa. Typy, kursy

27.10.2019
Ostatnia aktualizacja 29 października, 2019 o 16:23

Chimeryczność Juventusu w ostatnich spotkaniach tego sezonu jest widoczna. Bianconeri miewają problemy z kontrolowaniem spotkania w pełni i ostatecznym rozprawieniem się z rywalem, czego dowodem może być ostatni mecz wyjazdowy z Lecce. Jak będzie teraz? Juventus – Genoa: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym artykule.

Juventus – Genoa (środa, 21:00)

Do meczu z Genoą Juve podchodzi po bardzo słabym spotkaniu z Lecce zakończonym bezbramkowym remisem. Mimo tego, Stara Dama nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Serie A w dziewięciu meczach zdobywając dwadzieścia-trzy punkty, na co złożyło się siedem wygranych i dwa remisy. Na własnym boisku Juventus jest póki co niepokonany – zwyciężył czterokrotnie zdobywając dziesięć bramek, tracąc przy tym pięć. Choć drużyny Sarriego wyróżniają się wysoką liczbą strzelonych goli, to Juve ma ich na koncie dotychczas „tylko” szesnaście i to właśnie niska skuteczność jest bolączką bianconerich w tym sezonie.

Genoa po raz kolejny zawodzi swoich kibiców. Grifoni zajmują dopiero 17. miejsce w tabeli, a więc tuż nad kreską, a dokładnie o jeden punkt. Dwa zwycięstwa, dwa remisy i pięć porażek, a także dwanaście goli strzelonych i aż dwadzieścia-jeden straconych chluby genueńczykom nie przynosi, choć przed sezonem rossoblu mieli nieco większe ambicje, przynajmniej na środek tabeli Serie A. Genoa bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach, gdzie ani razu nie udało jej się wygrać, a tylko raz zremisowała i aż trzykrotnie przegrała, a bilans brakowy wygląda tragicznie – pięć goli zdobytych, ale liczba piętnaście po stronie straconych to można powiedzieć, że klęska.

Trener Sarri nie będzie mógł skorzystać z Chielliniego, Costy, Perina, Pjacy i Ramseya, natomiast trener Andreazzoli musi obejść się bez Criscito.

Ostatnie siedem spotkań Juventusu z Genoą to cztery zwycięstwa Juve, jeden remis i dwa tryumfy Grifonich. Pokazuje to, że rossoblu są niewygodnym rywalem dla bianconerich.

Juventus słabo zaprezentował się w spotkaniu z Lecce, a uwypuklona została największa wada w tym sezonie, a więc rażąca nieskuteczność. Genoa wreszcie wygrała, choć wydawało się, że Brescia może powalczyć o punkty. Stara Dama nie może sobie pozwolić na utratę punktów, bo tuż za plecami czai się Inter. Grifoni na pewno postawią się faworytom, jednak to minimalnie lepsi będą gospodarze.

Juventus – Genoa | Typ: obie drużyny strzelą gola – nie @ 1.67

Juventus – Genoa | Typ: poniżej 2,5 goli @ 2.26