Carlitos rozkręca się w Emiratach. Hiszpan bohaterem meczu

Carlitos po odejściu z Legii przeżywa renesans formy? Jego Al-Wahda pokonała Al-Dhafrę 3:1, a Hiszpan był bohaterem spotkania. Napastnik dwukrotnie znalazł drogę do siatki.

Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, gdy zawodnik po opuszczeniu ekstraklasy się odrodził. Tak też się stało w przypadku Carlitosa. Hiszpan trafił na początku września do emirackiego Al-Wahda, gdzie rozkręca się podobnie, jak na początku przygody z Wisłą.

Napastnik zdobywał już gole przeciwko Al-Jazirze, Bani Yas i Al-Nasr. Jego bramki niekoniecznie szły w parze z dobrymi wynikami całej drużyny. W dwóch ostatnich przypadkach jego trafienia nie pomogły klubowi, by zdobyć chociaż punkt.

Spotkanie z Al-Dhafrą należało do niego. Najpierw w 39. minucie zdobył bramkę na 2:0 z rzutu karnego, a następnie (przy stanie 2:1) wykorzystał podanie Mohammeda Al-Menhaliego. Jego zespół wygrał 3:1 i awansował na 6. miejsce w lidze.

Po meczu z Al-Dhafrą, były piłkarz Legii i Wisły Kraków ma na koncie pięć bramek w rozgrywkach emirackiej ekstraklasy. W klasyfikacji strzelców zajmuje w tej chwili trzecią lokatę. Wyprzedzają go jedynie Togijczyk Kodjo Laba (Al-Ain), który dotychczas zdobył osiem goli oraz Brazyliczyk Igor Coronado (Al-Sharjah) z sześcioma trafieniami na koncie.

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO