Wolverhampton – Slovan Bratysława. Typy, kursy
04.11.2019
Ostatnia aktualizacja 6 listopada, 2019 o 17:17

Poprzedni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wygraną Anglików. Każda drużyna z tej grupy Ligi Europy ma szansę zagrać w fazie pucharowej tego turnieju poza Besiktasem. Walka o miejsce premiowane awansem będzie zacięta. Wolverhampton – Slovan Bratysława: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym tekście.

Wolverhampton – Slovan Bratysława (czwartek, 21:00)

O ile w ostatnim czasie gospodarze nie przegrywają swoich meczów, tak jednak może martwić brak wygranych spotkań. W ostatnich trzech ligowych spotkaniach zdobyli trzy punkty, remisując wszystkie te pojedynki. Ostatni raz w Premier League pokonali Manchester City na wyjeździe. Od tego czasu nie mogą się przełamać, choć forma Wolverhampton i tak jest o wiele lepsza niż na samym początku sezonu.

W Lidze Europy również na samym starcie nie było zbyt kolorowo. Porażka na własnym stadionie z Bragą nie mogła zwiastować zbyt dobrych rezultatów w kolejnej części tegorocznej kampanii w Lidze Europy. Jednakże Wolverhampton potrafiło wygrać dwa mecze na wyjeździe z bardzo trudnymi rywalami i w bardzo dobrych nastrojach mogą podchodzić do rundy rewanżowej, w której dwa mecze zagrają na własnym stadionie. Myślę, że fani Wilków mogą bardzo pozytywnie podejść do czwartkowego spotkania. Walka o awans jest tak naprawdę już tylko uzależniona od ich rezultatów, a bardzo możliwe, że powalczą również o pierwsze miejsce w grupie, które może okazać się kluczowe w kontekście losowania następnej rundy Ligi Europy.

Goście przyjeżdżają do Anglii w dobrych nastrojach. Slovan kontynuuje swoją dobrą passę w krajowych rozgrywkach i mają już w tym momencie aż pięć punktów przewagi nad wiceliderem słowackiej ligi. Wygląda na to, że Slovan po raz kolejny sięgnie po tytuł mistrza Słowacji i nie będzie miał zbyt dużych problemów, żeby to osiągnąć. Taka łatwość wygrywania we własnym kraju daje możliwość skupienia się na trudniejszych rozgrywkach, czyli Lidze Europy. Jestem bardzo ciekawy, czy sama świeżość wystarczy do pokonania Wolverhampton na wyjeździe.

Naprawdę bardzo ciężko jest przewidzieć jak potoczy się czwartkowe spotkanie. Obie drużyny są w solidnej formie i obie ekipy walczą bezpośrednio o awans do kolejnej rundy. Spodziewam się jednak bardzo ofensywnego spotkania z obu stron. Wydaje mi się jednak, że Wolverhampton dysponuje lepszą kadrą na papierze i to może właśnie być decydującym czynnikiem, który zadecyduje o losach tego spotkania.

Wolverhampton – Slovan Bratysława | Typ: Wolverhampton i obie drużyny strzelą gola @ 3.50

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO