19-latek kluczową postacią Parmy. Niebawem trafi do Interu?

To jedno z odkryć sezonu Serie A? 19-letni Dejan Kulusevski jest jednym z filarów Parmy. Nic dziwnego, że Szwed znajduje się pod baczną obserwacją Interu.

Zawodnik występujący zazwyczaj na pozycji prawego skrzydłowego trafił do Parmy tego lata na zasadzie wypożyczenia z Atalanty. Z miejsca wskoczył do pierwszego składu zespołu z regionu Emilia-Romania. Od początku sezonu we wszystkich meczach pojawił się w wyjściowej jedenastce “Gialloblu”.

Kulusevski do tej pory zdobył trzy bramki oraz zanotował pięć asyst. To sprawiło, że jest najlepszym zawodnikiem Parmy w klasyfikacji kanadyjskiej w tym sezonie. To właśnie Szwed otworzył wynik niedzielnego spotkania z Bologną, które ostatecznie zakończyło się remisem 2:2.

Dobra forma Kulusevskiego zaowocowała zainteresowaniem silniejszych zespołów. Najgłośniej mówi się o tym, że Szweda chce pozyskać Inter. Jak informuje “Calcio Mercato”, “Nerrazzuri” musieliby zapłacić Atalancie 30 milionów euro za skrzydłowego.

Sam zawodnik ostatnio stwierdził, że zimą nie chce opuszczać Parmy, aczkolwiek imponuje mu postawa Interu. Kto wie, może latem mediolańczycy wyciągną po niego ręce.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO